Adrian Kraszewski-Rzepa

Psychoterapeuta, manager, trener. Absolwent: Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego (szkoła psychoterapeutyczna rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne), Studium Socjoterapii, Profilaktyki i Promocji Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (rekomendacja Polskiego Towarzystwa Psychologicznego), Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu oraz Akademii Wychowania fizycznego. Ukończył szkolenia między innymi z zakresu Seksuologii Praktycznej w SWPS, Assessment Center, uzyskał uprawnienia trenera personalnego.

Adrian posiada bogate doświadczenie w obszarze prowadzenia szkoleń, HR, zarządzania zespołami, projektami, które zdobywał współpracując z wieloma firmami ogólnopolskimi piastując stanowiska trenerskie, managerskie i dyrektorskie.

Aktualnie zajmuje się prywatną praktyką psychoterapeutyczną , pracuje z pacjentami dorosłymi oraz młodzieżowymi w nurcie psychodynamicznym. Bierze udział w krajowych konferencjach z zakresu psychoterapii i psychologii.

W latach 2012-2015 Członek Zarządu Stowarzyszenia Psychoedukacji i Terapii EVOLUTIO, w latach 2017–2020 Członek Zarządu Dolnośląskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów.