Dlaczego Dobry Psycholog?

Wysokiej klasy eksperci i szeroka oferta

Dobry Psycholog to wyjątkowa przestrzeń wsparcia, dzięki której Twoje życie znów nabierze kolorów. Naszym priorytetem jest otoczenie Cię wysokiej klasy ekspertami, dla których wiedza i doświadczenie terapeutyczne jest równie istotne jak empatia czy poczucie Twojego bezpieczeństwa. Pomożemy Ci w każdym aspekcie Twojego życia – niezależnie od powodów, dla których szukasz profesjonalnego wsparcia psychologa, psychoterapeuty czy coacha. Niezależnie od tego, czy borykasz się ze stresem, lękiem, problemami w relacjach, długotrwałym smutkiem, nieradzeniem sobie z trudnościami, czy po prostu chcesz lepiej poznać siebie, odkryć swój potencjał i postawić na rozwój osobisty – jesteśmy tu dla Ciebie.

Profesjonalne i kompleksowe wsparcie

Dobry Psycholog to miejsce, które powstało z realnej potrzeby profesjonalnego, holistycznego i przyjaznego wsparcia osób w kryzysie. Nasze podejście opiera się na łączeniu najnowszych badań i metod terapeutycznych oraz innowacyjnych rozwiązań z tradycyjnym podejściem – tak, aby dać Ci możliwość odnalezienia równowagi i harmonii w życiu.

Komfortowa przestrzeń

Dobry Psycholog to najbardziej wyjątkowe centrum psychologii, psychoterapii i rozwoju na Śląsku. To pierwsze i jedyne miejsce, w którym luksus i komfort spotykają się z profesjonalną opieką nad Tobą, Twoimi emocjami i Twoim umysłem. Bezproblemowy dojazd, bezpłatne parkowanie. To bezpieczna przestrzeń dla Ciebie i Twoich emocji. Z nami Twoje życie znów nabierze kolorów.

Wygoda rezerwacji i płatności online

Dobry Psycholog dba o Twoją wygodę i komfort: możesz zarezerwować swoją wizytę w dowolnym miejscu i czasie. Sam wybierasz dogodną datę i godzinę wizyty dopasowaną do Twojego kalendarza. Sam wybierasz metodę płatności.
Jeżeli odwołasz wizytę nie później niż 12 godzin przed ustalonym terminem, zwrócimy Ci koszty lub wybierzemy inny, dogodny dla Ciebie termin.

Anonimowość i bezpieczeństwo

Dobry Psycholog zapewnia całkowitą dyskrecję i anonimowość, gwarantując najwyższe standardy bezpieczeństwa przechowywania oraz przetwarzania Twoich danych osobowych. To kluczowe dla budowania procesu zaufania, które jest niezbędne dla skutecznej terapii. Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.

Patrycja Mordziołek – Założycielka Centrum DOBRY PSYCHOLOG

Pedagożka z blisko 20 letnim stażem. Ma na swoim koncie współprace z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Od zawsze łączyła pracę zawodową z działaniami społecznymi. Przez lata pełniąca funkcję wiceprezeski stowarzyszenia „Pasja do życia”, zainicjowała i zrealizowała setki projektów z zakresu wspierania kobiet w kryzysie. Jej działania koncentrowały się w obszarze przeciwdziałania uzależnieniom, współuzależnieniu, przemocy fizycznej i psychicznej, działań na rzecz równości płci, praw kobiet, rozwoju osobistego i zawodowego. To właśnie ona stoi za organizacją takich projektów jak: „Częstochowa na Obcasach – zawsze jest alternatywa” czy „Nazywam się Miliard – tylko TAK oznacza zgodę” (wieloletnia współpraca z Urzędem Miasta w Częstochowie).

Patrycja Mordziołek jest autorką wielu projektów dedykowanych lokalnej społeczności, m.in. warsztatów dotyczących aktywizacji mieszkańców Częstochowy, w tym projektu „Budowanie zespołu liderów aktywnie i efektywnie działających na rzecz lokalnej społeczności”. Jako członkini zarządu Stowarzyszenia „Częstochowa 2020” współpracowała z wieloma stowarzyszeniami, fundacjami i organizacjami (np. JOWES) wspierającymi osoby w kryzysie. Pomoc innym, zwłaszcza w zakresie wieloaspektowego wsparcia psychologicznego, była zawsze ważnym punktem na mapie jej działań.

Odpowiedz na kilka pytań.
Nasz zespół specjalistów czeka na Ciebie.

Wiemy, jak zadbać o Twoje emocje.

Jeśli chcesz zawsze mieć pod ręką moc nowości ze świata psychologii, psychoterapii i coachingu, porady ekspertów, przydatne tipy na stresujące sytuacje i proste odpowiedzi na najtrudniejsze pytania, zostaw nam swój adres mailowy. Raz na kwartał na Twoją skrzynkę wpadnie kwartalnik „Dobry psycholog” – magazyn dedykowany wszystkim tym, którzy szukają wartościowej wiedzy z zakresu psychologii, psychoterapii i coachingu.