Jak się masz? Sprawdź!

Odpowiedz na kilka pytań, a my pomożemy wybrać najlepsze wsparcie dla Ciebie.

Pytanie numer {{questionNumber}}

{{questions[questionIndex]}}

Obszary życia, w których możemy Ci pomóc

Emocje

Długotrwały smutek, apatia, lęk, złość, zmęczenie, brak motywacji do działania, czy też obniżone poczucie własnej wartości to niepokojące sygnały, których nie powinniśmy ignorować. Nie pozwól, żeby te negatywne emocje determinowały Twoje codzienne funkcjonowanie, miały zły wpływ na Twoje relacje, czy też realizację życiowych wyzwań, celów i marzeń.

Relacje

Twój partner/partnerka Cię nie rozumie, kiedyś było lepiej – bardziej się starał/starała, teraz nie poświęca Ci wystarczająco czasu, unika Cię, czujesz się samotny/a, nie masz ochoty na bliskość, nie czujesz się atrakcyjnie, nie dogadujecie się w kwestii wychowania dzieci – prawdopodobnie niektóre z tych stwierdzeń brzmią znajomo. Obwiniasz za ten stan siebie? A może Twoją partnera/kę? Tak nie powinno być! To zrozumiałe, że emocje biorą górę i trudno jest Wam spojrzeć na siebie obiektywnie, aby znaleźć powód tej sytuacji

Adaptacja

Unikasz nowych sytuacji, wyzwań i ludzi. Czujesz lęk, stres, możliwe, że nawet złość, kiedy znajdziesz się w nieznanych Ci okolicznościach. Te złe emocje mają ogromny wpływ na Twój komfort życia, a także Twoje relacje zarówno osobiste jak i zawodowe.

Uzależnienie

"Czujesz lęk, stres, niepokój, a nawet złość, kiedy dłuższą chwilę nie masz dostępu do telefonu. Jednak będąc w wirtualnym świecie, masz wrażenie, że tracisz poczucie czasu i kontakt z rzeczywistością. Masz mniej czasu dla rodziny, przyjaciół, na pracę, czy też hobby.
To może oznaczać uzależnienie od telefonu, które jak każde inne uzależnienie, może w konsekwencji doprowadzić do wielu problemów w Twoim życiu. "

Zaburzenia odżywiania

Zauważasz, że w sytuacjach dla Ciebie niekomfortowych lub stresujących tracisz kontrolę i coraz częściej sięgasz po coś do jedzenia. A może nie akceptujesz swojego wyglądu lub wybranych produktów. Próbujesz ograniczyć lub powstrzymać się od jedzenia, ale to zwykle kończy się zjedzeniem jeszcze większej ilości. Dodatkowo czujesz z tego powodu wyrzuty sumienia i obniżenie nastroju. Jeżeli szukasz pocieszenia i zaspokojenia innych swoich potrzeb w jedzeniu, to może oznaczać zaburzenia odżywiania o podłożu psychicznym, takie jak anoreksja, bulimia czy otyłość.

Niska odpornośc na krytykę

Czujesz stres, bezradność, smutek lub złość, kiedy ktoś się z Tobą nie zgadza. Źle przyjmujesz brak aprobaty innych osób, przez co tracisz poczucie własnej wartości i motywację do działania. Nikt nie lubi być krytykowany. Jednak brak umiejętności radzenia sobie z krytyką może prowadzić do negatywnych emocji i w konsekwencji odbić się na Twoim zdrowiu psychicznym.

Wypalenie zawodowe

Nienawidzisz niedzielnych wieczorów. W poniedziałek rano zmuszasz się, żeby wstać z łóżka. Na myśl o powrocie do pracy ogarnia Cię strach. Unikasz szefa i współpracowników. Warto odpowiedzieć sobie na pytanie, czy to zwykła niechęć do pracy, czy masz poważniejszy problem. To mogą być symptomy wypalenia zawodowego.

Wiesz, że nie musi tak być?

Za Tobą ten najtrudniejszy, pierwszy i najważniejszy krok - Jesteś tutaj.
Chcesz zmiany! Chcesz żyć pełnią kolorów! Niezależnie z jak dużym problemem się mierzysz porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów znajdź przyczynę i pozwól sobie pomóc w jego rozwiązaniu.
Zacznij żyć pełnią kolorów. Otwórz się na świat, a świat otworzy się na Ciebie i nie stracisz już żadnej szansy na lepsze i bardziej satysfakcjonujące życie!
Nasz zespół terapeutów jest do Twojej dyspozycji.

Gratulacje!

Czujesz się świetnie i dobrze radzisz sobie w różnych życiowych sytuacjach! A czy myślisz czasem, jak lepiej wykorzystać swój potencjał i jeszcze bardziej rozwinąć swoje możliwości?. A może czasem powraca do Ciebie uporczywa myśl, że Twoje życie nie jest w pełni satysfakcjonujące i potrzebujesz zmiany? Jeśli tak, polecamy naszych specjalistów z obszaru terapii indywidualnej, a także coachingu lub treningu mentalnego. Podpowiedzą, jak wykorzystać Twój potencjał i możliwości. Zadbają o Twoją dobrą kondycję psychiczną oraz wskażą właściwy kierunek działania, aby pomóc Ci dostrzec więcej kolorów w życiu.

Czy chcesz mieć pod ręką nowości ze świata psychologii, psychoterapii i coachingu, porady ekspertów, przydatne tipy na stresujące sytuacje i proste odpowiedzi na najtrudniejsze pytania?